Нові інструктори CISCO CCNA Security

10:23, 10-12-2020

Викладачі кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки асистент кафедри Бржевська З.М. та доцент кафедри Довженко Н.М. завершили проходження курсу CCNA Security для інструкторів від компанії-партнера кафедри Cisco, та отримали сертифікати з відзнакою!

В рамках навчання було розглянуто та опановано питання організації безпеки маршрутизаторів Cisco; впровадження моделі ААА на маршрутизаторах; нейтралізація загроз для  маршрутизаторів і мереж Cisco з використанням ACL-списків; впровадження VPN між двома пунктами (site-to-site) та VPN віддаленого доступу (remote access); нейтралізація типових атак 2го рівня; розгортання Cisco ASA,  і т.д.

Важливо відмітити, що активне дистанційне навчання, в рамках існуючої проблеми з Covid-19, це запорука успішного працевлаштування для всіх без винятку студентів. А ще це і гарна можливість для викладачів отримувати саме ті знання та навички, які будуть сприяти впровадженню інноваційного навчання на кафедрі та в університеті!