Наші досягнення – сертифікати від партнера Cisco

10:53, 21-12-2020

На передодні свята Миколая студенти групи ПД41,42,44 кафедри Інженерія програмного забезпечення успішно завершили курс PCAP: Основи програмування на Python (Python Essentials) і отримали сертифікати від компанії-партнера Cisco під керівництвом інструктора Негоденко Олени та доцента кафедри Трінтіної Наталії.

Кожен студент мав доступ до практичних матеріалів, лабораторій, вікторин та оцінок, щоб уміти використовувати знання, отримані у процесі навчальної діяльності, та розвивати свої навички при розв’язанні реальних завдань програмування та кодування, глибше розуміти основні поняття та прийоми, що використовуються в об'єктно-орієнтованому програмуванні.

Тепер у наших студентів є можливість спробувати отримати такі кваліфікації: PCEP - сертифікований програміст Python початкового рівня; PCAP - партнер-програміст із сертифікацією Python від OpenEDG Python Institute, що в подальшому гарантує перше високооплачуване місце.