Розроблено та видано навчальні посібники для підготовки фахівців за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

11:01, 25-12-2020

В процесі навчання студента важливим інструментом для підготовки до занять та опанування дисципліни є навчально-методичні матеріали, які ним використовуються як джерело отримання інформації. Навчальний посібник і є тим допоміжним засобом навчання, основним призначенням якого є сприяння в практичній діяльності або в оволодінні навчальною дисципліною, ефективній організації самостійної освітньої діяльності, здійсненні самоконтролю набутих знань.

Саме з метою допомоги студентам в опануванні обов’язкових дисциплін курсу під час навчання за рівнем освіти «бакалавр» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», викладачами одноіменної кафедри розроблено та видано наступні навчальні посібники:

У рукописах авторами систематизовано та структуровано матеріали таким чином, щоб максимально сприяти вільному, результативному засвоєнню програми курсу, сформованої з урахуванням стандарту вищої освіти та навчальних планів.

Розроблені навчальні посібники слугуватимуть дорожньою картою у теоретичних та практичних питаннях з підприємництва, торговельної, біржовій діяльності, а також допоміжним інструментом у формуванні програмних результатів навчання студентів за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»!

Вітаємо наших викладачів з результатами  їх
плідної та результативної роботи –
виданням посібників!