Безпека мережі на рівні підприємств або малого бізнесу як впровадження в інноваційний зміст навчання

09:12, 28-12-2020

З кожним кроком людство наближається до віртуального життя і захист особистих даних стає однією з актуальних завдань інформаційної безпеки. Кафедра систем інформаційного і кібернетичного захисту впроваджує в інноваційний зміст навчання на вимогу компаній-партнерів кафедри топ продукт для невеликого офісу та підприємств WatchGuard Firebox T.

Це настільний UTM (Unified threat management) - універсальний пристрій, рішення в сфері комп'ютерної безпеки, що забезпечує потужний комплексний захист від мережевих загроз.

Компанія WatchGuard була заснована аж в 1996 і з кожним роком компанія розширюєтеся і займає високі позиції по всьому світу.

Перевагами даного продукту є:

1. Безпечний SD-WAN , який спрощує використання дорогих MPLS або 4G / LTE і підвищує відмовостійкість мережі при збереженні безпеки.
  2. Просте налаштування VPN.
  3. Віддалене розгортання.
  4. Додаткові порти Power over Ethernet (PoE+ - спеціальний порт для живлення периферійного пристрою, такого як бездротова точка що дозволяє  розширити зону дії корпоративної мережі)
  5. Віддалене розгортання (системний адміністратор без відрядження)

Кафедра систем інформаційного і кібернетичного захисту буде і далі інформувати про топові продукти в системі інформаційного захисту.