Подяка студентам ІСТ від організаторів Smart City School HACKATHON

14:14, 28-12-2020

У Києві завершився чотириденний дитячий хакатон Smart City School Hackathon, що тривав з 15 по 18 грудня та який було реалізовано в рамках проєкту №1808 Громадського бюджету-2020 міста Києва

Участь у хакатоні взяли учні освітніх філій Kyiv Smart City School, а саме 34 команди зі столичних шкіл.

Під час хакатону учасники повністю занурилися у програмування, проявили свої IT-знання, навчитися вправно користуватися технологіями, виконували завдання та програмували робототехніку в режимі реального часу під керівництвом менторів, якими, зокрема, були студенти спеціальності Інформаційні системи та технології.

Організатори висловили подяку нашим студентам, про що повідомила одна із організаторів на своїй сторінці у facebook«Також висловлюємо вдячність менторам-студентам з Державного університету телекомунікацій, Національного технічного університету України, Оптико-Механічного Фахового коледжу та менторам-учням ліцею "Наукова зміна" за допомогу в проведенні Хакатону та супровід команд».

Кафедра Інформаційних систем та технологій дякує студентам
за гідне представлення університету
 та запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!