Професія, яку отримає студент, навчаючись на кафедрі Штучного інтелекту!

17:18, 30-12-2020

Технології штучного інтелекту і робототехніки  щороку підкорюють нові вершини. Цей класичний танець був створений в Китаї і транслювався в Шанхайському Діснейленді. Виконують його не люди, а роботи китайського виробництва. Час виступу всього близько 5 хвилин, але час очікування квитків - 4 години, а ціна квитка - 499 юанів (75 доларів). Він складний і має ідеальну міміку. Обидва танцюриста - робота виглядають настільки реально, що їх неможливо відрізнити від справжніх людей.

Обираючи навчання на кафедрі Штучного інтелекту, наші студенти потрапляють у світ високих інтелектуальних технологій, здобуваючи такі сучасні професії, як спеціаліст зі штучного інтелекту та машинного навчання, забезпечуючи собі незалежне фінансове майбутнє.