Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

13:40, 05-01-2021

Будуючи плани на прийдешній рік, ми завжди сподіваємося на краще для себе, своїх близьких та мріючи загадуємо бажання під бій курантів. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашим родинам добро, мир, достаток, злагоду, затишок і святковий настрій.

Кафедра Менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій вітає всіх працівників, студентів та їх родини з Новим роком та Різдвом Христовим і бажає, щоб цей рік для Вас буде повним справджених надій, виконаних мрій, досягнутих цілей і приємних відкриттів!!!

Щоб у Новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Вірте у себе, у свої сили, що надихають Вас на успіх та здійснення найзаповітніших мрій!!!

Щасливого всім Нового року і веселого Різдва!