Організація занять зі студентами на кафедрі МВТ в умовах карантину

17:43, 08-01-2021

Сьогодення вимагає особливих умов проведення навчальних занять та підсумкового контролю знань студентів. В умовах карантину на перший план виходить дистанційна форма навчання.

Викладачі кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій у своїй роботі використовують різні методи дистанційної системи навчання: Zoom, Moodle, Google Meet, а також обмін інформацією по Viber, e-mail, Telegram, тощо.

По кожній дисципліні кафедри розроблено електронні курси дисциплін, які доступні студентам в системі Moodle. Там вони можуть не тільки ознайомитися з матеріалом лекцій, а також знайти навчальні посібники, методичні розробки до проведення практичних та лабораторних занять, виконати завдання і відправити його для перевірки викладачеві. Також доступні тестові питання для поточної та підсумкової перевірки знань студентів.

Використання новітніх засобів зв’язку дозволяє не тільки встановити тісний контакт між студентом та викладачем, але й адаптувати навчальний процес до інноваційного змісту навчання, впровадженому в Державному університеті телекомунікацій.

Систематична робота, вчасне опрацювання тем та виконання індивідуальних завдань у зазначені терміни сприяє підвищенню ефективності дистанційної роботи і процесу навчання в цілому. Про це свідчить успішне складання заліків студентами кафедри.

Викладачі кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій вітають студентів з новорічними святами та бажають успіхів на екзаменаційній сесії!

Фотографії