Проведення профорієнтаційної роботи як запорука успішного майбутнього Державного університету телекомунікацій

10:08, 09-01-2021

На сьогодні проблеми та перспективи організації профорієнтаційної роботи вищих навчальних закладів виходять із сучасних потреб вишів. Адже, у зв’язку з демографічною кризою, питання формування контингенту студентів університету  повинно знаходиться на постійному контролі у керівництва навчального закладу. Профорієнтаційна робота є невід’ємною складовою функціонування нашого навчального закладу.

Кафедрою підприємництва, торгівлі та біржової діяльності систематично проводиться профорієнтаційна робота  молоді  у середніх загальноосвітніх школах та середніх спеціальних навчальних закладах. Під час відвідувань абітурієнтам надається детальна інформація щодо умов вступу до навчального закладу, напрямів підготовки та спеціальностей, ознайомлення з матеріально-технічною базою навчального закладу.

З метою задоволення інтересу школярів та їх батьків до певного напрямку підготовки та спеціальності необхідно підвищувати рівень надання індивідуальної професійної консультацій. У ході консультації визначаються шляхи отримання освіти за обраними напрямами підготовки та спеціальностями, терміни навчання, перспективи професійного зростання, затребуваність фахівців на ринку праці.

Непросто вести профорієнтаційну роботу в умовах карантину, але викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності завжди знайдуть можливість донести переваги навчання в Державному університеті телекомунікацій широкому загалу шляхом постійного вдосконалення інтегрування розроблених інформаційних буклетів у простір інтернет-технологій, оновлення  сайту кафедри,  створення відповідних груп в мережевих проектах.

Узагальнюючи наведений перелік напрямків здійснення профорієнтаційної роботи, переконуємось, що це довготривала, цілеспрямована та злагоджена діяльність ректора університету, вищого керівництва і усього науково-педагогічного колективу кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Наші двері завжди відчинено випускникам шкіл та молоді для надання  допомоги у власному професійному виборі, професійному самовизначенні та формуванні орієнтирів на майбутнє.

Чекаємо на нове поповнення нашої великої студентської родини.