Міжнародне стажування «Новації вищої освіти України та ЄС в сучасному інформаційному суспільстві»

14:36, 14-01-2021

12 січня 2021 р. відбувся вебінар «Освітньо-наукові пріоритети Польщі в сучасному інформаційному суспільстві». Цей вебінар проводився  в рамках Міжнародного стажування «Новації вищої освіти України та ЄС в сучасному інформаційному суспільстві», в якому прийняла участь професор кафедри менеджменту Зеліско І.М.  Організаторами міжнародного стажування є Міжнародна науково-освітня платформа «ОНОВЛЮЙСЯ», Всеукраїнський інститут євразійських досліджень та сходознавства та  університети Польщі і Словаччини.

Платформами для проведення вебінару були заклади вищої освіти Польщі – Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Collegium Humanum Szkoła GłównaMenedżerska, Akademia Kaliska im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego.

Науковці Польщі презентували наукові напрацювання з актуальних питань розвитку науки і освіти:

Doctor in Economic Sciences Marcin Kesy, University of Economy in Bydgoszczy презентував доповідь на тему «Методи управління часом»;

Postgraduate student of Wroclaw University of Economics Piotr Paczóski, Deputy Mayor of Jelenia Hora розповів про досвід поєднання освіти, науки і практики Польщі;

Doctor Нonoris Сausa multi, Doctor of Technical Sciences Wojciech Slomka, Akademia Kaliska im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego ознайомив з новими методиками підвищення кваліфікації для представників великого бізнесу;

Досвід поєднання освіти, науки і практики Польщі представив Doctor of Philosophy Pawliszczy Dariusz, Mayor of Gromadka Commune.

Про досвід роботи з Польським національним агентством з питань академічного обміну (NAWA), вивчення польської мови, участь у літніх школах розповіла студентка полоністики КНУ імені Т.Г. Шевченка, двічі стипендіатка NAWA Дарина Сліпчук.

Завершився вебінар міні-воркшопом  «Роль емоційного  інтелекту в

освіті», якій  був представлений доктором філософських наук, професоркою Юлією Бех, сертифікованим тренером, методологинею освітніх програм.

Всі учасники стажування мали можливість ознайомитися з матеріалами для самостійної роботи  у відповідності до програми стажування та взяти активну участь в їх обговоренні.