Не пропусти онлайн-тренінг для молоді від лідерів телекому!

18:04, 21-01-2021

Хочеш почати кар’єру у сфері телекомунікацій, але не знаєш як?

Тоді час розібратись у кар'єрних напрямах та професіях, отримати поради від професіоналів і дізнатися про кар'єрні можливості у провідних телекомунікаційних компаніях України! Кафедра Системного аналізу запрошує приєднатись до онлайн-тренінгу «Автостопом по кар’єрі в телекомунікаціях» від Career Hub та програми «Мріємо та діємо».

Коли: 22 січня 2021 року, 17:00 – 19:30

Де: онлайн (ZOOM)

Для кого: молодь 14-35 років

Спікери: професіонали та професіоналки з провідних українських компаній телекому:

lifecell

• Євген Кураченко, начальник відділу рішень для корпоративного бізнесу департаменту управління продуктом і маркетингу
  • Євгенія Тереховська, старший бізнес-партнер з питань персоналу

Укртелеком

• Тетяна Косарєва, спеціаліст з технічного навчання
  • Вікторія Івасюк, спеціаліст з організації навчання

GMS

• Артем Третяков, керівник групи тестування мережі
  • Наталія Філоненко, старший рекрутер

На тренінгу ти дізнаєшся:

• як визначити свої здібності та сильні сторони
  • як розібратись із кар’єрними напрямами в телекомі
  • як вибрати професію своєї мрії
  • як почати кар’єру в провідних телекомунікаційних компаніях України.

Умови участі: Участь безкоштовна, за умови реєстрації:

Зареєструйся до 21 січня (включно) та отримай підтвердження участі. Найактивніших учасників чекають подарунки від компаній!

Організатори заходу: Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується IREX разом з Центром «Розвиток КСВ».

Партнером є Міністерство молоді та спорту України. Медіапартнером тренінгу є журнал для підлітків «Однокласник».

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.