Запрошуємо студентів-маркетологів до вдосконалення фахових компетенцій в режимі он-лайн!

15:50, 19-01-2021

Під час карантинних обмежень для очних форм навчання студентів вузів України на кафедрі маркетингу ДУТ відбулась ще більша інтеграція усіх платформ для дистанційної освіти і вони застосовуються не лише для навчання, а й для організації онлайн-тренінгів.

Приємно, що здобуття освіти дистанційно у розумінні сучасної молоді стало необхідним атрибутом розвитку особистості. Це ще раз підкреслює актуальність підготовки саме Інтернет - маркетологів, спроможних відповідати викликам сьогодення.

Кафедра маркетингу ДУТ акцентує свою увагу на онлайн тренінгу: «Автостопом по кар’єрі в телекомунікаціях», який допоможе:

• визначити свої здібності та сильні сторони,
  • почати кар’єру у сфері телекомунікацій,
  • розібратись у кар’єрних напрямах і професіях,
  • отримати поради від професіоналів та дізнатися про кар’єрні можливості в провідних телекомунікаційних компаніяхУкраїни!

Організовують захід:

Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо» 22 січня 2021 року, 17:00 – 19:30 в режимі онлайн (ZOOM)

Спікери: професіонали та професіоналки з провідних українських компаній телекомунікацій:

lifecell

• Євген Кураченко, начальник відділу рішень для корпоративного бізнесу департаменту управління продуктом і маркетингу
  • Євгенія Тереховська, старша бізнес-партнерка з питань персоналу

Укртелеком