Результати захисту в Державному університеті телекомунікацій на кафедрі УІКБ магістерської дипломної роботи студентами групи УБДМ-61

17:19, 22-01-2021

20 січня 2021 року в аудиторії 401 на кафедрі "Управління інформаційною та кібернетичною безпекою" (УІКБ)  відбувся в режимі онлайн-спілкування захист магістерських дипломних робіт студентами навчальної групи УБДМ-61.

Голова комісії: Чумаченко Сергій Миколайович - завідувач кафедри інформаційних технологій Національного університету харчових технологій д.т.н., с.н.с.

Члени комісії:

1. Легомінова Світлана Володимирівна - завідувач кафедри УІКБ
  2. Дзюба Тарас Михайлович - доцент кафедри УІКБ
  3. Мужанова Тетяна Михайлівна - доцент кафедри УІКБ
  4. Якименко Юрій Михайлович - доцент кафедри УІКБ
  5. Рабчун Дмитро Ігорович - доцент кафедри УІКБ

Секретар комісії: Ковальчук Вікторія Віталіївна -завідувач навчальною лабораторією кафедри УІКБ

Результат захисту дипломних робіт студентами групи  УБДМ-61 представлений у таблиці:

Всі теми кваліфікаційних (магістерських)  робіт відповідають  вимогам другого освітнього кваліфікаційного рівня за спеціальністю 125 Кібербезпека, спеціалізації  Управління інформаційною та кібернетичною безпекою.

Відмічені у процесі захисту як найбільш цікаві теми дипломних робіт:

• Дослідження процесу управління і методик оцінки ризиків у сфері захисту інформації в організації
  • Аналіз політики інформаційної безпеки як основа управління інформаційною безпекою
  • Аналіз вимоги і методів забезпечення захисту персональних даних у соціальних мережах.
  • Дослідження процесів управління інцидентами інформаційної безпеки
  • на підприємстві

********