Початок занять в Державному університеті телекомунікацій

10:00, 23-01-2021

Шановне студентство! Ось і закінчуються канікули і з 01 лютого 2021 року починається навчальний процес в Державному університеті телекомунікацій. Заняття відбуватимуться згідно розкладу. Професорсько-викладацький колектив кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності радо вітають вас із поверненням до альма-матер!

Дякуємо вам за велику роботу, яку ми з вами провели в осінньому семестрі, опановуючи технології дистанційного навчання за карантинних умов. На превеликий жаль, пандемія СOVID-19 триває і необхідно й надалі ретельно дотримуватися соціальної дистанції, використовувати засоби індивідуального захисту, дотримуватися правил респіраторної гігієни та етикету кашлю, негайно звертатися по медичну допомогу при ознаках захворювання тощо. Тому прикладемо усі зусилля для дотримання цих правил. Успіхів та здоров’я вам!