Захист студентами кафедри мобільних та відеоінформаційних технологій магістерських робіт в умовах карантину

13:06, 27-01-2021

На кафедрі мобільних та відеоінформаційних технологій відбувся цікавий захист магістерських робіт студентів.

Карантинні заходи, які запроваджені по всьому світу і в Україні, спричинені пандемією коронавірусу COVID-19, не перешкода до сходження на вершину освітнього ступеня магістра в Державному університеті телекомунікацій.

Цього разу захист відбувався повністю з використанням сучасних інформаційно-телекомунікаційних технологій на сучасному обладнанні передових компаній-виробників. Представлені роботи мали не лише теоретичне спрямування, а й практичну цінність, адже більшість студентів вже працюють за спеціальністю в провідних компаніях, промислових підприємствах, в державних установах. Тому в своїх роботах вони використовували реальні практичні матеріали та вже набутий досвід.

Захист в форматі відеоконференції пройшов дуже цікаво, професійно та на високому рівні, адже це не новий досвід для кафедри мобільних та відеоінформаційних технологій. Велика кількість  студентів часто використовувала і продовжує використовувати  інструмент відеоконференцій для захисту курсових робіт, дипломних робіт бакалаврів, магістерських робіт. У підсумку всі 14 студентів успішно захистили магістерські роботи.

Вітаємо магістрів та бажаємо успіхів в подальшій діяльності!