Постановка завдань кураторам і старостам навчальних груп 1-6 курсів кафедри УІКБ перед початком весняного семестру навчального року

15:33, 29-01-2021

25 січня 2021 року в аудиторії кафедри «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою» (УІКБ) було проведено збори, в якому взяли участь куратори і старости груп 1-6 курсів. Завідуюча кафедрою Легомінова Світлана Володимирівна поставила поточні завдання з підготовки до початку аудиторного навчання студентів у весняному семестрі з 1 лютого і дала рекомендації з приводу дотримання правил безпеки та соціального дистанціювання в умовах карантину.

Студенти були ознайомлені з переліком документів, необхідних для оформлення індивідуального графіку занять, і термінами, протягом яких повинні бути підготовлені відповідні документи, а також проінформовані про необхідність наявності власних наукових публікацій для успішного захисту дипломних робіт.

Також на 28 січня була запланована онлайн-зустріч в Zoom зі студентами 4 курсу з приводу підготовки та написання ними дипломних робіт.