Навички управління проектами - невід'ємна складова успішного ІТ-шника!

17:27, 29-01-2021

Досить велика частина сучасного бізнесу в Україні, Європі та в усьому світі проєктно-орієнтована. В Україні ця частка наближається до позначки в 50%.

Це пов'язано з тим, що все більше компаній орієнтуються на створення принципово нових продуктів або послуг, на досягнення нових результатів у відомих сферах. Проєктами називають вже не набір технічної документації і кошторисів (як це було раніше), а серйозні заходи, які націлені на реалізацію окремих цілей компанії.

Отже, саме від уміння реалізувати проект в компанії залежить успіх всього підприємства. В зв'язку з цим, управління проєктами стає актуальною і важливою темою.

Також уміння керувати проєктами може стати в нагоді при роботі на фрилансі або просуванні власного бренду.

Кафедра Інформаційних систем на технологій підготувала для студентів статтю з посиланнями на безкоштовні курси управління проектами.

Проджект менеджмент 101 від PM club

Програма курсу:

Частина 1. З чого почати?

• Навіщо вивчати проджект менеджмент?
  • Чим потрібно управляти у проєкті?
  • Agile або Waterfall – що обрати?
  • Які принципи допоможуть проєкту?

Частина 2. Що робити?

• Кого залучити в команду?
  • Що таке вигоди та як із ними працювати?
  • Як визначити зміст проєкту?
  • Як оцінити терміни та вартість?
  • Як працювати із ризиками проєкту?
  • Як скласти резюме проєкту?
  • Як розставити пріоритети?

Частина 3. Куди розвиватися?

• Які знання та навички потрібні проєкт-менеджеру?
  • Що читати проєкт-менеджеру?

MANAGER’S TOOLKIT від E5

Онлайн-курс IT Manager’s Toolkit створений для спеціалістів, які щойно стали керівниками або шукають допомоги для успішного виконання своїх обов'язків.

У 7 лекціях зібрано ключові моменти управління командою, процесами та собою. Буде обговорено, як правильно будувати команди, мотивувати робітників, делегувати та контролювати виконання, давати зворотній зв'язок.

Окрему лекцію виділено на управління ризиками і у ній дано кілька простих методик, які підійдуть навіть початківцям. Також піднята тема тайм-менеджменту - найпопулярніші підходи та лайфхаки, які допоможуть справитися з валом нових обов'язків та задач.

Програма курсу:

1. Як стати менеджером в ІТ
  2. Мотивація співробітників
  3. Зворотній зв'язок
  4. Делегування, постановка та контроль задач
  5. Життєвий цикл команди
  6. Тайм-менеджмент
  7. Управління ризиками

Кафедра Інформаційних систем та технологій
запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!