Підвищення кваліфікації викладачів в межах «Workshop on Cybersecurity Providing in Information and Telecommunication System»

17:49, 01-02-2021

Сучасна теоретична підготовка кафедрою Інженерія програмного забезпечення здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній-партнерів. Для провадження в навчальний процес сучасних методів та технологій викладачі беруть участь в міжнародних конференціях та вебінарах.

Так, в межах онлайн «Workshop on Cybersecurity Providing in Information and Telecommunication System» (CPITS), який об’єднав науковців та практиків у сфері кібербезпеки з України, Грузії, Польщі, Америки, Іраку, Румунії, Казахстану та Китайської Народної Республіки, викладачі кафедри Інженерія програмного забезпечення Негоденко Олена та Шевченко Світлана і кафедри Вищої математики Шевченко Галини представили доповідь на тему «Information Security Risk Analysis SWOT».

Абревіатура цього терміну включає перші букви елементів аналізу і розшифровується як:

• Strengths (сильні сторони);
  • Weaknesses (слабкі сторони);
  • Оpportunities (можливості);
  • Threats (загрози).

Головна мета дослідження – впровадити дану технологію у процес оцінювання ризиків інформаційної безпеки.