Safer Internet Day Challenge 2021

11:31, 05-02-2021

Програма академій Cisco та провідні університети України за підтримки Інституту модернізації змісту освіти, запрошують школярів 8-11 класів, студентів коледжів та учнів ЗП(ПТ)О  приєднатись до Safer Internet Day Challenge 2021 з нагоди Міжнародного дня безпечного інтернету.

З 1 лютого до 1 березня 2021:

• Протестуйте безпечність своєї поведінки в цифровому світі – пройдіть короткий тест.
  • Перевірте знання основних термінів з Кібербезпеки – покажіть кращий час у навчальній грі, ніж Ваші однокласники.
  • Доведіть свій рівень компетенцій – отримайте цифровий бейдж за курсом Академії Cisco “Вступ до Кібербезпеки”.

Участь в ініціативі безкоштовна і доступна як для груп учнів під керівництвом викладача, так і для індивідуальних учасників.

ПРИЗИ:

Учням, студентам, вчителям/викладачам

Сертифікат учасника отримує кожен, хто протестував безпечність своєї поведінки в цифровому світі.  Сертифікати будуть розіслані 15 березня 2021р.

Персоналізовані цифрові бейджі отримують учні та викладачі за умови складання Фінального тесту з курсу «Вступ до Кібербезпеки» на 70+ з першої спроби.

Навчальним закладам

Сертифікат за умови 10+ сертифікатів учасників від Вашого навчального закладу. Сертифікати будуть розіслані 15 березня 2021р.

Вчителям / викладачам

3 USB-хаби з логотипом Академії Cisco – за найбільшу кількість цифрових бейджів учнів.

20 захисних шторок для Web-камери з логотипом Академії Cisco – найбільшу кількість учнів, залучених до Тестування безпечності поведінки в цифровому світі.

Для доступу до контенту заходу кожен учасник реєструється окремо. Вибирайте посилання на клас залежно від того, в якій області України Ви навчаєтесь/викладаєте. Викладачі відповідають за реєстрацію учнів в одному класі та інструктують їх з приводу однакового написання назви навчального закладу під час участі в тестуванні.

Академії Cisco реєструють учнів в  класах своїх Центрів підтримки академій

Дніпропетровська

Кіровоградська

реєстрація