Знайомство з інноваційним змістом навчання, як одна із запорук успішної профорієнтаційної роботи серед майбутніх студентів

10:24, 07-02-2021

На минулому тижні науково-педагогічними працівниками і студентами кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту була проведена профорієнтаційна робота серед випускників загально освітніх шкіл №72 та 230. Майбутні абітурієнти з зацікавленням слухали доповіді студентів, які навчаються за спеціалізацією Системи технічного захисту інформації. В процесі розповіді про перспективи навчання в Державному університеті телекомунікацій професором кафедри, доктором технічних наук Крючковою Ларисою Петрівною було здійснено демонстрацію обладнання, яке використовується в сфері технічного захисту інформації. Майбутні випускники проявили великий інтерес до нашої кафедри і до університету в цілому.