Англомовне викладання дисциплін на кафедрі економіки

15:26, 07-02-2021

Інтеграція української освіти до європейської спільноти вимагає від вітчизняних університетів поглибленого запровадження таких самих «правил гри», за якими діють навчальні заклади країн Європи. Одним із ключових чинників виходу українських ВНЗ на конкурентоспроможний рівень стає їхня здатність організувати навчання студентів мовами інтернаціонального спілкування.

Не стоїть осторонь цих процесів і наша кафедра, родзинкою і конкурентною перевагою якої є викладання фахових дисциплін англійською мовою. Адже, не втратити володіння іноземної мовою можна лише шляхом її постійного застосування. Англомовний напрям – це підготовка фахівця протягом всього періоду навчання в Інституті телекомунікацій на кафедрі Економіки за освітньою програмою «Економіка підприємств ІТ - бізнесу» англійською мовою за фаховими дисциплінами навчального плану.

Чому саме англійська мова?

Тому що англійська мова є:

• офіційною мовою більшості міжнародних організацій, в тому числі і Міжнародного союзу електрозв’язку (International Telecommunication Union, ITU), разом з яким тісно співпрацює наш Університет;
  • мовою економічної та технічної документації для багатьох міжнародних компаній та транснаціональних корпорацій;
  • мовою комп’ютерних наук, бізнесу, політики та туризму.

Вже з першого курсу, студенти мають можливість слухати частину лекційних і практичних занять за дисципліною «Глобальні виклики та інформаційна політика України» англійською.

Навчання англійською мовою дає можливість:

• вільно оволодіти англійською мовою спеціальної термінології;
  • знайти престижну і високооплачувану роботу;
  • отримати роботу з випробувальним терміном в освітніх установах різних країн світу;
  • взяти участь у міжнародних науково-технічних симпозіумах, конференціях, семінарах.

Тож, запрошуємо до навчання за спеціальністю «Економіка» та будемо раді бачити Вас в стінах нашого Університету!