Негайний старт професійної кар’єри в компанії HUAWEI випускникам кафедри Інформаційних систем та технологій

13:43, 09-02-2021

Кафедра Інформаційних систем та технологій цілеспрямовано продовжує інтеграцію свої випускників у світовий ринок праці. Наразі, завдячуючи зусиллям завідувачки кафедри Сторчак Каміли Павлівни, студенти Державного університету телекомунікацій мають можливість здобувати знання та необхідні вміння і навички від провідних світових ІТ компаній та  Huawei зокрема, з подальшим працевлаштуванням у будь-якій точці планети.

Навчання на сертифікованих курсах проводиться виключно англійською мовою та з використанням надсучасного обладнання Huawei відповідно до надвисоких стандартів галузі. Будучи провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), а також інтелектуальних пристроїв, компанія Huawei створює інтегровані рішення в чотирьох ключових областях:

• телекомунікаційні мережі,
  • інформаційні технології,
  • «розумні» пристрої,
  • хмарні сервіси.

Викладання сертифікованих курсів з провідних напрямків діяльності Huawei здійснюється сертифікованими інструкторами компанії, серед яких вже є і викладачі кафедри Інформаційних систем та технологій.

Кафедра Інформаційних систем та технологій
запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!