Перші Сертифікати першокурсників кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки

15:03, 10-02-2021

Щоб стати успішним фахівцем з кібербезпеки необхідно підтверджувати свої знання проходженням сертифікаційних курсів.

Так під час карантину під керівництвом завідувача кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Гайдур Галини Іванівни студенти першого курсу пройшли курс Cisco Introduction to Cybersecurity (Вступ  до Кібербезпеки) призначений для студентів, які планують ІТ кар’єру за спеціалізацією кафедри. Цей курс підкреслює важливість професіоналів у галузі кібербезпеки в сучасному світі і визначає шляхи до сертифікації і кар’єрного росту у цій галузі. В даному курсі студенти дізналися про загальні аспекти кібербезпеки, про захист персональних даних, як особистих, так і бізнес-даних, безпечну поведінку в Інтернет та соціальних мережах, отримали  уявлення про найбільш розповсюджені загрози, атаки та уразливості.

Після успішного завершення навчання студенти отримали Сертифікат про проходження курсу Introduction to Cybersecurity.