Закладні пристрої, приховані камери, пристрої акустичного зняття інформації – чи є протидія?

10:13, 14-02-2021

Протидія є - цифровий детектор радіокомунікацій. Кафедра систем інформаційного і кібернетичного захисту представляє PROTECT 1207i.

Детектор жучків PROTECT 1207i дозволяє виявляти і локалізувати передавачі, які використовують сучасні цифрові протоколи радіозв'язку GSM, CDMA, WCDMA, 3G, DECT, Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Max. Широкий діапазон частот, роздільні радіоканали з преселекторами високої чутливості та вибірковості, цифрова обробка сигналу та ідентифікація протоколу дозволяють виявляти технічні канали витоку інформації.

PROTECT 1207i має ряд характеристик:

• висока чутливість детектора;
  • одночасний аналіз випромінювань в 6 частотних смугах;
  • ідентифікація протоколів радіозв'язку виявлених джерел;
  • цифрова обробка сигналу;
  • мікропроцесорне управління;
  • мале енергоспоживання;
  • ударостійкий металевий корпус.

У приладі застосовані ПАХ-фільтри для кожного частотного каналу, що забезпечує високу вибірковість і чутливість детектора в кожної виділеної частотної смузі.

Також детектор має корисні функції такі як індикація протоколу зв'язку виявленого радіосигналу, звуковий детектор, віброіндікатор, ослаблення рівня прийнятого сигналу (АТТ), індикатор розряду батарей.

Кафедра систем інформаційного і кібернетичного захисту рекомендує детектор жучків PROTECT 1207i за його універсальність, розширений технічний діапазон і практичність в використанні.