ІТ-фахівці в Україні: кількість, потреби, попит

08:16, 15-02-2021

Кількість випускників-бакалаврів ІТ-спеціальностей в українських вишах значно зросте в найближчі роки. У 2024 році диплом бакалавра отримають понад 20 тисяч осіб у сфері ІТ, а це на 23% більше, ніж у 2020 році.

Щороку попит на нових ІТ-фахівців в Україні складає 30-50 тисяч осіб. У свою чергу, заклади вищої освіти щороку випускають у середньому 16,2 тисяч бакалаврів ІТ-спеціальностей.

Коледжі і технікуми готують в середньому 6,3 тисяч молодших спеціалістів на рік, і ця кількість щороку збільшується. Проте без подальшої освіти молодші спеціалісти будуть недостатньо залучені на ринку праці IT-галузі, тому продовжують навчання за університетською програмою.

Сьогоднішній IT-фахівець повинен бути мультидисциплінарним, володіти широкою базою, великим обсягом знань.

Інженери майбутнього повинні бути готові рухатися - вони повинні безперервно вдосконалювати себе, розширювати свої знання, бажати вчитися і не боятися робити це. Якщо ви робите свою роботу, і раптом виникає необхідність освоїти щось нове, ви повинні діяти з упевненістю: вивчити це нове і продовжувати робити це все життя. І це один з викликів, з яким стикається інженер майбутнього – фахівець з комп’ютерної інженерії, тому що технології змінюються дуже швидко, і можна легко відстати від них.

Наші студенти - інженери майбутнього!

Ми вчимо їх бути відкритими для нових знань і енергійно приймати виклики часу.

Приєднуйтесь!