Шановні випускники шкіл та ліцеїв, час обирати своє майбутнє!

11:09, 15-02-2021

Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій рада вітати майбутніх фахівців в найбільш інноваційній і затребуваній галузі - IT. А одним з найкращих способів довести, що Державний університет телекомунікацій йде в ногу з часом - продемонструвати обладнання, на якому студенти виконують практичні заняття, а отже - стають професіоналами в області мобільних телекомунікацій та систем цифрового телебачення.

Не так давно кафедру МВТ відвідали учні школи №52. Вони познайомилися з колективом кафедри, переглянули аудиторії, обладнання та навчальні програми.

Після тривалого діалогу і відповідей на питання, а також ознайомлення зі змістом інноваційного навчання в нашому університеті, багато хто вже визначився зі своїм майбутнім і виявив бажання навчатися саме в нашому університеті.

І це не дивно адже наш університет, один з небагатьох який проповідує інноваційне навчання студентів.

Інноваційний зміст навчання в університеті забезпечує навчання студента того, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки, технологій і компетенції компаній партнерів кафедр - потенційних роботодавців, теоретично і практично. При сумлінному навчанні студенту гарантовано стовідсоткове отримання першого, високооплачуваного робочого місця.

Колектив кафедри МВТ дякує керівництву та класним керівникам спеціалізованої школи №52 за організацію екскурсії та можливість майбутнім абітурієнтам познайомитися з нашим університетом.

Кафедра МВТ запрошує випускників усіх шкіл, ліцеїв і коледжів для практичного знайомства з найперспективнішою спеціальністю - 172 - Телекомунікації та радіотехніка!