Лідери серед мов програмування

13:52, 17-02-2021

Портал DOU, що створений для розповсюдження новин, аналітичних статей та свіжої інформації у світі ІТ, оприлюднив Рейтинг мов програмування  https://dou.ua/lenta/articles/language-rating-jan-2021

На сьогодні мова Python втрачає свою динаміку росту, JavaScript тримає свої стабільні позиції, а частка C# зросла. Як відзначено на порталі, використання Java продовжує зменшуватись, також  видно зменшення частки JVM: частка Kotlin стабільна, а використання Scala трішки зросло у порівнянні з 2019 роком.

Є очевидним, що світ інформаційних технологій змінюється шаленими темпами. Саме тому, кафедра Інженерії програмного забезпечення слідкує за рейтингом мов програмування і їх впровадження в навчальний процес теоретичної та практичної підготовки наших студентів. Це дозволяє бути затребуваними на ринку праці і знати не одну мову, а декілька.

Ви маєте бажання створювати програмні продукти? Вам до нас!