Продовжує роботу гурток «Методика розв’язування нестандартних задач з фізики»

13:46, 19-02-2021

Студенти 1 курсу продовжують заняття у гуртку з фізики. На заняттях студенти набувають  як теоретичні так і практичні навички  освоєння дисципліни, уміння аналізувати фізичні явища, обирати шляхи розв’язування задач, як с точки зору фізики, так і математики.

Гурток працює вже сьомий рік поспіль. Учасники гуртка приймають активну участь у Олімпіадах з фізики  та англо-фізичних олімпіадах і, як правило стають переможцями ціх олімпіад. Вони також мають найвищі бали при складанні заліку і екзамену з дисципліни. Заняття проводить зав. кафедри фізики Андреєва Н.О.

Учасники гуртка студенти: Хваль Лідія, Ростовська Ольга, Новохатній Данило, Стоколяс Юрій, Царенко Владислав, Венгловський Сергій, Манько Артем та інші  успішно склали зимову сесію й не тільки з фізики,  а й з інших дисциплін. На даний момент продовжуються  заняття  гуртка й підготовка студенів до олімпіад, які відбудуться вже у березні поточного року . І після олімпіад студенти активно із задоволенням відвідують заняття гуртка. Таки заняття допомагають студентам також і у засвоєнні спеціальних фахових дисциплін. Отримання знань на заняттях гуртка допоможе студента і у подальшої їх праці, допоможе їм стати у майбутньому висококваліфікованими фахівцями у галузі зв’язку і  IT-технологій.

Шановні абітурієнті, ми чекаємо на вас в нашому Державному університеті телекомунікацій, де ви за допомогою висококваліфікованих викладачів зможете отримати найсучасніші спеціальності у галузі зв’язку!