Ознайомча практика – перший крок у світ професійної діяльності в межах інноваційного змісту навчання

09:53, 21-02-2021

З початку минулого тижня для студентів другого курсу кафедри систем інформаційного та кібернетичного захисту розпочалася ознайомча практика. Метою цьому є ознайомлення студентів з задачами, які ставляться при захисті інформації, якими знаннями і навиками  при цьому потрібен володіти майбутній фахівець, яке обладнання необхідне для забезпечення інформаційного та кібернетичного захисту на об'єктах інформаційної діяльності. Цікавим виявився аналіз спектрів сигналів, який здійснювався за допомогою аналізатора спектру SDR-трансивер Hack RFOne. Цей прилад є пристроєм, за допомогою якого  можна здійснювати захват цифрових радіосигналів, здійснювати GPS-спуфінг, приймати сигнали з метеосупутників, та багато іншого. На кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту, в рамках інноваціного змісту навчання, вивчається фізичний принцип роботи даного приладу, програмування та методи розшифрування перехоплених сигналів.