Що таке штучний інтелект? Ми Вам розповімо

13:23, 21-02-2021

Шановні колеги, своєчасно та інноваційно відповідаючи на виклики сьогодення, в Державному університеті вже рік як відкрито кафедру штучного інтелекту, яка буде навчати основам роботи з нейронними мережами і вирішувати завдання, що пов'язані зі штучним інтелектом.

Кафедра «Штучного інтелекту» готує бакалаврів за однією із затребуваних сьогодні спеціальностей. За принципом «від простого до складного» з нами ви навчитеся вирішувати задачі, які пов'язані із використанням технологій штучного інтелекту.

Особливо принциповим для Державного університету телекомунікацій є застосування у навчальному процесі ряду інновацій, які на кафедрі Штучного інтелекту які реалізовані, а саме:

• навчання за спеціалізацією починається вже з першого курсу, а не з третього, як в інших навчальних закладах...;
  • у кожного у рамках навчального процесу є можливість абсолютно безкоштовно отримати сертифікати, що видаються компаніями-партнерами кафедри;
  • в університеті впроваджено посилене вивчення англійської мови протягом усіх років навчання;
  • практика, практика ... і ще раз практика! Більш, ніж 60% занять - це практичні заняття.

З нами ви навчитеся основам вирішення завдань, які пов'язані із використанням штучного інтелекту:

• розпізнавання образів та обробка зображень. Ви дізнаєтеся, як розпізнаються образи, емоції і особи; як створюються автопілот автомобілів; як проводиться детекція рухомих об'єктів, розпізнавання рукописного тексту, визначення віку по фото, і визначення рис характеру людини по фото;
  • обробка текстів, робота з мовними завданнями. Визначення категорій статей, затребуваність товару або послуги за стрічками соціальних мереж, визначення типажу людини по тексту, переклад з однієї мови на іншу, визначення художнього рівня тексту.
  • розпізнавання мови, обробка аудіо сигналів. Розпізнавання тексту по мові, розпізнавання емоцій по голосу, виявлення конфліктних розмов в дзвінках колл-центру, розпізнавання диктора-людину по голосу, верифікація входу в телефон по голосу для виключення шахрайства, розпізнавання стилю пісні і підбір схожих по стилю композицій на основі наявного плейлиста;
  • прогнозування часових процесів. Боти, які торгують на Forex; провісники погоди; оцінка результатів хімічних реакцій; оцінка ризиків по кредитах; оцінка термінів виконання типового проекту; оцінка нерухомості по заданих параметрах.
  • машинна творчість. Генерація голосу, створення фото «за умовами» (як, наприклад, хтось буде виглядати через 50 років), генерація рукописних цифр або рукописного тексту певним почерком, написання віршів і пісень, створення текстового опису до картинки, написання музики та ще багато чому цікавому...

Ласкаво просимо до нашої команди.