Міжнародні аспекти економічної діяльності: чому це цікаво і актуально

10:13, 22-02-2021

Люди завжди намагалися торгувати для взаємної користі з ближніми і дальніми сусідами. Першими попередниками фахівців з міжнародних відносин можна вважати представників Крито-Мінойської і Мікенської цивілізацій, які 5 тисяч років тому розвивали мореплавство, встановлювали торговельні контакти з цивілізаціями Древнього Сходу.

В наш час океани борознять велетенські кораблі, багатоповерхово навантажені контейнерами з товарами. Глобальними стали фінанси, інформація, рух людей, капіталів. Все це - різні етапи і грані сфери людської діяльності під назвою «Міжнародні економічні відносини».

Оскільки входження України у світове господарство ми розглядаємо як важливий чинник піднесення вітчизняної економіки, країні вкрай потрібні фахівці з досвідом економічних операцій у сфері міжнародної торгівлі, фінансових операцій, науково-технічній діяльності. Такі фахівці  знають порядок укладання зовнішньоекономічних контрактів, теорію і практику міжнародних економічних зв'язків та міжнародного співробітництва. Саме таким аспектам присвячена дисципліна «Міжнародна економіка», що пропонується до вивчення на спеціальності 051 «Економіка», освітньої програми «Економіка підприємств ІТ-бізнесу».

Дисципліна «Міжнародна економіка» відноситься до обов’язкових дисциплін професійної підготовки, яка формує фаховий світогляд майбутніх економістів. Крім того, курс викладається англійською мовою, що особливо актуально в сучасних умовах та надає випускнику додаткових конкурентних переваг при працевлаштуванні. Адже сьогодні кожна компанія має партнерські відносини з різними країнами світу, при цьому офіційна мова ведення ділових переговорів та документації є англійська. Тому студенти додатково мають змогу отримати знання з фахової англійської мови.

Поза всякими сумнівами, дисципліна «Міжнародна економіка» - незамінна компонента освітньої програми «Економіка підприємств ІТ-бізнесу»!

Заточуйтесь під особливості роботи в міжнародних компаніях вже зараз! Запрошуємо до нас навчання на сучасну програму 051 «Економіка». Будемо раді бачити Вас в стінах нашого Університету!