Практика майбутніх системних аналітиків на базі компаній-партнерів кафедри

12:01, 23-02-2021

Кожна сучасна успішна компанія потребує таких працівників, які відмінно все знають теоретично та відмінно вміють все робити практично, тому практична підготовка в реальних умовах є невід’ємною складовою підготовки висококваліфікованого спеціаліста.

Кафедра системного аналізу має договори із державними установами, ІТ-компаніями, підприємствами в сфері телекомунікацій та інших галузях, які забезпечують умови для формування необхідних навичок та вмінь в реальних умовах підприємства на реальних задачах.

Починаючи вже з 2 курсу в рамках ознайомчої практики студенти:

• ознайомлюються  з профілем роботи підприємства, вивчають структуру підприємства;
  • ознайомлюються  з номенклатурою/послугами підприємства,  виробничим циклом одної із головних номенклатурних одиниць/послуг, що виробляє підприємство;
  • ознайомлюються  з категорією основних споживачів продукції/послуг підприємства та географії споживання продукції / послуг;
  • аналізують та описують інформаційне, організаційне, програмне, апаратне та інші забезпечення, що використовуються на базі практики;
  • застосовують методи та засоби системного аналізу для вирішення визначених в ході аналізу підприємства проблемних ситуацій/об’єктів/процесів.

Ознайомлення студентів ДУТ із діяльністю Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики» під час проходження ознайомчої практики

Студенти ДУТ на робочих місцях

Виконуючи завдання під час практики, студенти можуть продемонструвати свій рівень підготовки потенційному роботодавцю, що відкриває можливості для їх подальшого працевлаштування!