Перевірка знань на практиці

17:42, 24-02-2021

Для досягнення успіху в соціології необхідно не тільки володіти такими внутрішніми якостями як допитливість, обізнаність, винахідливість, комунікабельність, але докласти чимало зусиль і мати велике бажання вчитись. Що б стати успішним на терені соціології досить одного лише прагнення отримати нові знання, проявити себе в чомусь новому, не зупинятися в інтелектуальному розвитку. Отримати знання за фахом, розвинути професійні навички, вміти використовувати можливість саморозвитку та самовдосконалення, зміцнити наявні якості характеру у ХХІ столітті дуже важливо.

Цього тижня студенти-соціологи другого курсу групи СТД-21 отримали чудову нагоду перевірити свої знання на практиці та напрацювати професійні навички соціолога. Під керівництвом доцента кафедри соціології Л. М. Москаленко, вони вийшли на ознайомчу практику, яка відбувається на базі партнера-роботодавця кафедри – Міжнародного центру неформальної освіти та змогли не просто прийняти участь в моніторинговому соціологічному дослідженні «Молодіжне позиціонування на ринку праці», але й обробити отриману інформацію за допомогою комп’ютерної технології статистичного аналізу даних.

Таким чином, студенти отримали можливість розвинути на практиці професійні компетентності необхідні для якісної фахової обробки первинних даних та підготовки звітної документації за результатами дослідження. Тож побажаємо студентам-соціологам  наснаги і натхнення в навчанні, успіхів в подальших дослідженнях та напрацюванні на практиці вмінь, необхідних в подальшій професійній діяльності.