Твоя освітня інвестиція: «Документознавство та інформаційна діяльність», «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» (продовження)

15:31, 25-02-2021

Шановний абітурієнте!

Якщо ТИ прагнеш стати фахівцем в інформаційній та медійній діяльності, розумітися на сучасних іміджевих та комунікативних технологіях, мати навички планування та реалізації рекламних та PR-проектів, орієнтуватися в організації інформаційно-аналітичного забезпечення державних та приватних суб’єктів господарювання з використанням комп’ютерних інформаційних систем, фахово створювати, обліковувати документи, контролювати доступ до них у документно-інформаційних системах, здійснювати організацію та координацію роботи традиційних і електронних систем документування, гарантовано влаштуватися на високоплачувану роботу – тобі точно до нас!

Ми допоможемо тобі стати відмінним аналітиком, таким затребуваним на сучасному ринку праці! Адже у сучасних умовах аналітична діяльність супроводжує прийняття будь-якого управлінського рішення - від рівня громадянина до рівня держави, а зв’язки з громадськістю є невід’ємною складовою сучасної управлінської діяльності, спрямованої на створення атмосфери взаєморозуміння між партнерами в усіх сферах суспільного життя.

Ми навчимо тебе упроваджувати та використовувати сучасні комунікаційні технології у соціальних системах, брати участь у проектуванні й організації РR-кампаній; використовувати комунікативні технології для ефективного спілкування й виходу з кризових комунікаційних ситуацій; застосовувати сучасні методики й технології автоматизованого опрацювання інформації, формування та використання електронних інформаційних ресурсів і сервісів; генерувати інформаційний контент із застосуванням методів інформаційно-аналітичної діяльності; з метою ефективного управління розміщувати оперативну інформацію на медійних платформах…

А ще, ти проведеш незабутні студентські роки у дружній університетській сім’ї!

Чекаємо!!!