Тепловізер для пошуку закладних пристроїв як впровадження в інноваційний зміст навчання

11:07, 27-02-2021

Вся техніка для прихованого шпигунства, будь то камера або аудіомікрофон, випромінює тепло в робочому стані, яке можна легко виявити за допомогою тепловізора.

Велика частина камер спостереження помітно нагріваються. Їх компактні габарити і розміщення в маленькому непомітному замкнутому просторі призводять до недостатньої вентиляції. Тепловізор допоможе знайти гарячі місця в приміщенні.

Але користувачам потрібна простота, універсальність і надійність. Кафедра систем інформаційного і кібернетичного захисту рекомендує тепловізор Flir ONE для смартфонів і планшетів на базі Android і iOS.

Особливості Flir ONE:

• Підтримує запис термографічного відео з роздільною здатністю 160 × 120.
  • Новітня функція точкового вимірювання дозволяє виявити різницю температур в 0,1 ° C.
  • Підтримується дев'ять колірних палітр.
  • Запис відео та знімків здійснюється за допомогою звичних жестів.
  • Технологія отримання багатоспектрального динамічного зображення MSX підвищує деталізацію термографических знімків.
  • У моделі Flir ONE застосовується найкомпактніший тепловізійний модуль компанії Flir - Lepton.

Із цікавих характеристик можна відмітити Сертифікація MFi (версія для iOS), RoHS, CE / FCC, CEC-BC, EN61233, стійкість до механічних ударів Падіння з висоти 1,5 м, термічний датчик Розмір пікселя 17 мкм: спектральний діапазон 8-14 мкм.

В рамках інноваційного змісту навчання в студентському конструкторському бюро кафедри розробляються та проектуються найпростіші типи тепловізорів для виявлення закладних пристроїв різного фізичного принципу дії.