Єдиний вступний іспит з іноземної мови. Що потрібно для вступу до магістратури?

15:55, 04-03-2021

Шановні бакалаври! Запрошуємо на навчання до магістратури за спеціальністю 073 Менеджмент.

Згідно з правилами прийому до Державного університету телекомунікацій конкурсний відбір до магістратури здійснюється за результатами вступних випробувань: єдиного вступного іспиту (30 червня), іспиту зі спеціальності (24-30 липня).

Єдиний вступний іспит (ЄВІ) – тестування з іноземної (англійської, німецької, французької або іспанської) мови. ЄВІ проходить із використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

У 2021 році реєстрація вступників для складання ЄВІ триватиме з 11 травня до 3 червня.

Єдиний вступний іспит буде проходити 30 червня.

Традиційно здійснювати реєстрацію учасників ЄВІ, які бажають поступити в магістратуру Державного університету телекомунікацій, буде приймальна комісія.

Для вступу у цьому році можна використовувати результати ЄВІ 2020-2021 р.

У минулому, 2020 році для участі в ЄВІ зареєструвалося 101 273 особи, 97% з них – на англійську мову, 2,2% - на німецьку. Найбільше осіб було зареєстровано в містах Київ – 19 301, Харків – 10 818, Львів – 8063. Успішно склали ЄВІ під час основної сесії 65 442 особи (65,2%).

Ще є час підготуватися!

Для кращої підготовки до вступного випробування ознайомтесь, будь ласка, з програмою єдиного вступного іспиту з іноземної мови.

З завданнями єдиного вступного іспиту з англійської мови минулого року можна ознайомитись у звіті про проведення єдиного вступного іспиту на сторінках 62-71.

Кафедра менеджменту пропонує дві магістерські освітньо-професійні програми за спеціальністю 073 Менеджмент:

Менеджмент організацій та адміністрування. Програма орієнтована на підготовку фахівців з менеджменту та адміністрування на демократичних та інноваційних засадах з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі із широким застосуванням ІТ – технологій

Управління інноваційною діяльністю. Метою програми є підготовка фахівців в галузі інноваційної діяльності, які володіють креативним мисленням, компетентні в питаннях системного аналізу і фінансової оцінки підприємства, можуть прогнозувати та оцінювати інноваційні ризики.

Докладніше з перевагами освітньо-професійних програм з менеджменту ви можете ознайомитися на сторінці кафедри.