Доктор філософії з комп’ютерної інженерії: відбувся захист дисертаційної роботи!

15:03, 05-03-2021

4 березня 2021 року на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.861.005 у Державному університеті телекомунікацій відбувся захист дисертації аспіранта кафедри Комп’ютерної інженерії Стрельнікова В.І. на здобуття наукового ступеня доктор філософії з галузі знань 12 – Інформаційні технології за спеціальністю 123 - Комп’ютерна інженерія.

Науковий керівник – завідуюча кафедрою Комп’ютерної інженерії д.т.н., професор Ткаченко Ольга Миколаївна.

Досвід проведення захисту у разовій раді був першим і на кафедрі Комп’ютерної інженерії, і в Навчально-науковому інституті інформаційних технологій Державного університету телекомунікацій.

Щиро вітаємо Віталія Ігоровича з успішним захистом дисертації!

Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно боротися за свою мрію, успішного втілення всіх задумів, подальших успіхів і досягнень!