Всеукраїнська студентська олімпіада

16:37, 05-03-2021

Вже стало доброю традицією колективу кафедри іноземних мов готувати студентів до участі у Всеукраїнських студентських олімпіадах з англійської мови і математики і фізики, з англійської мови і математики, з англійської мови і фізики.

Цьогоріч перший тур олімпіади буде проведено впродовж наступного тижня на базі ДУТ в онлайн-форматі. На сьогодні до участі в олімпіадах зареєстровано 65 студентів першого та другого курсів усіх спеціальностей. За результатами першого туру буде рекомендовано кращих студентів до участі у другому міжуніверситетському турі.

До уваги студентів: за рекомендацією викладача ваша реєстрація ще можлива до 9 березня.

Форма для реєстрації: https://forms.gle/BnbgVuyMyEwUv9rm8

Про дати проведення Всеукраїнської олімпіади буде повідомлено пізніше.

Призери олімпіади щорічно нагороджуються іменними сертифікатами та цінними призами.

Сертифікат участі у престижній Всеукраїнській студентській олімпіаді є вагомим етапом створення професійного портфоліо сучасного IT спеціаліста.

Успіхів нашим учасникам!

Науково-методичне повідомлення підготувала