Викладачі кафедри системного аналізу опановують актуальні знання та впроваджують їх в навчальний процес

19:00, 04-03-2021

Сучасний студент хоче отримувати в процесі навчання актуальні, не застарілі знання, навчатись у досвідчених та кваліфікованих фахівців. Викладачі кафедри системного аналізу постійно підвищують свій професійний рівень, щоб передати набутий досвід в процесі викладання освітніх компонент.

В цьому навчальному році викладачі кафедри системного аналізу прийняли участь у тренінгах та інших заходах, які спрямовані на вивчення актуальних hard та soft skills в сфері ІТ:

• Курс «Викладачі 4.0: Ефективні підходи для дистанційної освіти» від компаній Servier Ukraine, UGEN за підтримки Центру «Розвиток КСВ» пройшли завідувач кафедри Золотухіна Оксана Анатоліївна та асистент кафедри Резник Сергій Юрійович. В рамках курсу викладачі опанували методи мотивації та стимулювання самомотивації студентів, методи та засоби групової роботи онлайн, основи ефективного таймменеджменту в умовах очного, дистанційного та змішаного навчання.
  • Старший викладач кафедри Штіммерман Аксєнія Миколаївна прийняла участь у Cinema Challenge Hackathon, який проходив за підтримки Міністерства цифрової трансформації та присвячений створенню технологій для розвитку українського Cinema Tech.
  • Завідувач кафедри Золотухіна Оксана Анатоліївна прийняла участь у тренінгах «Teacher's Internship program» від компанії-партнера ЕРАМ за підтримки IT Ukraine Association та підвищила рівень знань в галузі менеджменту проектів, аналізу вимог, тестування, розробки web-додатків та DevOps.
  • Асистент кафедри Кузмич Михайло Юрійович пройшов онлайн-курс по роботі з NoSQL базами даних для Big Data від Scylla University. Зазначений матеріал буде використовуватися в курсі «Організація баз даних та знань».

Всі викладачі отримали сертифікати, що підтверджують їх рівень знань. Нові знання та досвід, отриманий підчас заходів, активно впроваджується в навчальний процес у вигляді нових форм подачі навчального матеріалу, практичних кейсів та використанні засобів і технологій реального ІТ-сектору.