Підвищення якості кадрового складу кафедри Комп’ютерної інженерії: захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії

10:04, 25-03-2021

Підвищення якості кадрового складу через навчання в аспірантурі і докторантурі - одна з першочергових задач як кафедри, так і університету в цілому. І як результат – захист дисертаційної роботи – важлива подія в науковому розвитку кафедри.

22 березня 2021 року в Державному університеті телекомунікацій відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради по проведенню захисту дисертації аспіранта кафедри Комп’ютерної інженерії Лемешка Андрія Вікторовича на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) в галузі знань 12 – Інформаційні технології за спеціальністю 123 – Комп’ютерна інженерія. Науковий керівник – Ткаченко Ольга Миколаївна, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри Комп’ютерної інженерії Державного університету телекомунікацій.

Проведення засідань разових спеціалізованих вчених рад з присудження ступеня доктора філософії свідчить про відповідність кадрового складу університету новим нормативним вимогам науково-освітнього простору України.

Найщиріші вітання Андрію Вікторовичу з успішним захистом дисертації доктора філософії (PhD) та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!