Навчально-науковий інститут телекомунікацій працює у режимі дистанційного навчання

14:05, 25-03-2021

З 22 березня з об’явою локдауна у м. Києві, Навчально-науковий інститут телекомунікацій, працює у режимі дистанційного навчання. Переваги очного навчання над дистанційним очевидні, однак перехід на дистанційну форму є мірою вимушеною, яка направлена, перш за все, на збереження здоров’я і навіть життя наших студентів та науково-педагогічних працівників.

Але водночас з мінусами, у дистанційному навчанні існують і позитивні моменти. Безумовним плюсом є економія часу. Той час, який витрачався на дорогу до навчального закладу та додому після закінчення занять (для значної частини студентів він був дуже суттєвим), можна витратити з користю для самостійної підготовки, отриманню додаткових знань. Важливо не втрачати набраного в ході очного навчання темпу, не розслаблятися. І тут суттєве значення має самодисципліна. Головне не пропускати жодного заняття з кожної теми, передбаченою програмою підготовки, інакше витрати додаткового часу на самостійне оволодіння пропущеним матеріалом зведуть нанівець всю економію.

І не забуваємо народну мудрість: «Найбільша втрата-це втрата часу»