Про місце дисципліни «психологія підприємництва і бізнесу» в підготовці фахівців – економістів в Державному університеті телекомунікацій

15:10, 28-03-2021

Інновпціцний зміст навчання ща спеціальністю «Економіка» спрямований не тільки на формування прекрасних навичок з бізнес-аналітики. Розуміння психології бізнесу є не менш важливою, а в сучасних умовах - просто безцінною компетентністю успішного керівника.  Тому навчальним планом підготовки економістів в Державному університеті телекомунікацій передбачено дисципліну «Психологія підприємництва та бізнесу». Для чого?

По-перше, аби краще пізнати себе! Для цього особливу увагу приділено «Психології особистості».

По-друге, аби налагодити комунікацію з оточенням: як особистим, так і професійним.

По-третє, аби зрозуміти особливості мислення людини як економічного контрагента. Як кожен з нас приймає рішення щодо купівлі того чи іншого продукту? Як ми зважуємося на витрачання коштів за умов кредитування? Як ми оцінюємо ризики створення власного бізнесу або інвестування в існуючий?

Відповідь на усі ці запитання наші студенти отримують при вивченні дисципліни «Психологія підприємництва та бізнесу»!

А чи знаєте Ви, що за тим, в який спосіб Ви розкладаєте на купки монетки (металеві кошти), можна зробити висновок і про Ваш характер і про Ваше майбутнє? Цікаво? Запрошуємо Вас до знайомства з нашою спеціальністю! Зв’яжіться з нами у будь-який зручний Вам спосіб!