Дипломування бакалаврів з економіки: актуальні теми, оригінальні підходи

17:24, 28-03-2021

У студентів 4-го курсу зараз найвідповідальніший період: вони працюють над виконанням своїх бакалаврських робіт. Кожен, хто є або був студентом – знає: дипломна робота – це тільки обличчя студента. Це й творчій злет, і випробування на витривалість та самоорганізацію, і плацдарм для демонстрації власних професійних здібностей, і просто – ще один незабутній період студентського життя…

Традиційно, наші студенти-економісти самостійно обирають напрям свого бакалаврського дослідження. Реалії часу є такими, що абсолютна більшість студентів-випускників вже працюють. І теми бакалаврських робіт, над якими вони «чаклують», як чутливий барометр відображають атмосферу найбільш актуальних проблем і викликів сучасної економіки. Цього року майже половина студентів обрали об’єктом дослідження процеси економічного управління персоналом підприємства. Іншими словами, студенти хочуть розуміють важливість людського фактору в умовах динамічного бізнес-середовища і прагнуть професійно розвинути секрети успішного розвитку персоналу. Серед обраних тем, є й такі,  що пов’язані з управління доходами, витратами або прибутком. Респект тим, хто не боїться фактів і впертих цифрових переконань. Економіка без прибутків – це не економіка. Але особлива увага до питань персоналу і соціально-трудових відносин говорить сама за себе. Згуртованість і комфортні умови праці – це найважливіше. Розвиток талантів і професійних здібностей працівника неможливі без взаємоповаги і надихаючої атмосфери. Без підтримки колективу набагато складніше… Інтелектуальне лідерство не формується само по собі!  Це результат кропіткої праці і гарного матеріального стимулювання.

Викладачі кафедри економіки підтримують дипломників у розумінні найважливіших цінностей, які продовжують вертіти земну кулю. Двері нашої кафедри завжди відкриті для консультацій у написанні дипломних робіт і професійних порад щодо необхідних економічних обґрунтувань.

Бажаємо нашим студентам вдалого виконання бакалаврських робіт і відмінного завершення цього справді незабутнього періоду студентського життя!

Фотографії