Збільшення наукового потенціалу кафедри менеджменту

12:57, 29-03-2021

25 березня 2021р. на кафедрі менеджменту відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04-економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності),  на тему “Управління комунікаціями в підприємствах” старший викладач кафедри Маковецька Ірина Миколаївна.

Науковий керівник – директор Навчально- наукового інституту Менеджменту та підприємництва д.е.н., професор Гудзь Олена Євгенівна.

Вітаємо Ірину Миколаївну з успішним захистом дисертації. Бажаємо їй творчого натхнення, подальших творчих досягнень у науковій та педагогічній роботі. Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно боротися за свою мрію, успішного втілення всіх задумів, подальших успіхів! Вдалого проходження  необхідних етапів у МОН України та подальших звершень на теренах науки!

Вітаємо наукового керівника  д.е.н., професора  Гудзь Олену Євгенівну, з успішним захистом дисертаційної роботи  аспірантом. Цей захист став продовженням наукових традицій  та напрацювань кафедри. Тісна співпраця з нашими учнями, які виступають вже в якості роботодавців, сприяє якісній підготовці аспірантів, які навчаються нині. Дякуємо голові ради , рецензентам, опонентам  за професійну оцінку представленої роботи.