Положення про кваліфікаційну роботу бакалавра

17:40, 29-03-2021

Методичні вказівки до виконання та захисту кваліфікаційної роботи бакалавра для студентів денної та заочної форм навчання за спеціальностями:

• 121 Інженерія програмного забезпечення
  • 122 - Комп'ютерні науки
  • 123 Комп‘ютерна інженерія
  • 126 Інформаційні системи та технології

До 20 травня необхідно представити на кафедру електронний варіант диплому для перевірки на плагіат anhelinazhurenko@gmail.com .

Для допуску до захисту випускної кваліфікаційної роботи студент повинен надати в деканат кінця травня наступні документи:

1. Пояснювальну записку до бакалаврської роботи, перевірену нормоконтролером, підписану:

• дипломником
  • керівником
  • завідувачем кафедри, де працює керівник роботи.

Об'єм пояснювальної записки складає 40-50 сторінок основного тексту (вступ, розділи, висновки) та 12 слайдів презентації. На останньому слайді - список публікацій та участь у конференціях (апробація).

Текст виконується на комп'ютері в редакторі Word з використанням шрифту Times New Roman розміром 14 пунктів, інтервал – 1,5. З боків аркуша залишають поля: ліве - 25 мм, верхнє та нижнє - 20 мм, праве 10 мм.

2. Відгук керівника з оцінкою та підписом.

3. Рецензію на випускну кваліфікаційну роботу. Рецензент повинен бути кандидатом наук працювати на  іншій кафедрі. Рецензія повинна бути з оцінкою (за 5-бальною системою) і кваліфікацією.

4. Залікову книжку (заповнену).

Зверніть увагу на тему випускної кваліфікаційної роботи, яка повинна бути одна і та ж на титульному листі пояснювальної записки, в заліковій книжці, на бланку завдання і в наказі по університету.

Зверніть увагу на правила оформлення пояснювальної записки. Особливо на оформлення титульного аркуша, таблиць, рисунків, формул, додатків, списку використаних джерел. Не забувайте перевірити орфографію.

1. Спеціальність «Інженерія програмного забезпечення» - бакалавр з інженерії програмного забезпечення;
  2. Спеціальність «Комп’ютерні науки» - бакалавр з комп’ютерних наук;
  3. Спеціальність «Комп’ютерна інженерія» - бакалавр з комп’ютерної інженерії;
  4. Спеціальність «Інформаційні системи та технології» - бакалавр з інформаційних систем та технологій.