Запрошуємо на навчання за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

08:16, 02-04-2021

Підприємець - одна з найбільш затребуваних професій, тому що вона швидко змінюється відповідно до нових тенденцій і умов. Щоб зберегти свою справу чи хоча б утримати досягнутий рівень в майбутньому, треба вміти гідно відповідати на виклики економічного і технічного прогресу, а також справлятися з впливом зовнішніх і внутрішніх факторів. Професія бізнесмена затребувана завжди. Головне - вміло вести свою справу і дивитися тільки вперед, в майбутнє. Озиратися на минуле можна лише з метою винести досвід і зробити цінні висновки.

Діяльність підприємця передбачає величезну відповідальність і вміння правильно організувати роботу. Тому серед плюсів професії бізнесмена можна назвати: самостійність; свободу діяльності (зрозуміло, в рамках чинного законодавства); відсутність керівництва зверху; власний робочий графік. До недоліків зазвичай відносять: ринкову нестабільність; високий рівень конкуренції; фінансові та репутаційні ризики. Ефективність роботи підприємства цілком залежить від самого бізнесмена. Значною мірою на неї впливають його активність і внесок ресурсів - і фінансових, і фізичних, і психологічних.

Підприємець  це завжди відмінний менеджер і керівник. Щоб досягти бажаних висот в бізнесі, йому потрібно володіти значним багажем знань в сфері фінансів і економіки, а також мати досвід в області торгівлі. Тому, хоча інколи і вважають, що для підприємця може вистачити навіть нефахової освіти, однак довіряти цьому твердженню не варто. Погодьтеся, набагато краще отримувати знання від досвідчених наставників, ніж досягати ті ж премудрості шляхом проб і помилок. Тому запрошуємо Вас на навчання в Державний університет телекомунікацій на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ptbd_dut@ukr.net

Завідувач кафедри - Гавриш Оксана Миколаївна,
тел. 095-815-54-68