Технічні професії кафедри мобільних та відеоінформаційних технологій: перспективи вибору

09:17, 02-04-2021

На сьогоднішній день великим попитом користується значна кількість технічних професій, які, ймовірно, і надалі матимуть хороші перспективи протягом наступних десятиліть.

Переваги роботи в технічній сфері:

• Висока заробітня плата;
  • Вища ймовірність знайти роботу за кордоном або в іноземній компанії. За статистикою основними замовниками в IT є компанії із США та країн Європи;
  • Кращі умови праці. IT компанії зацікавлені у високій продуктивності праці своїх працівників.

За останній період на сайтах, які пропонують роботу, є багато вакансій в сфері телекомунікаційних послуг. Найбільш цікавими є такі:

На сайті https://www.work.ua пропонується вакансія інженера технічної підтримки від компанії IPNET.

Компанія IPNET - це найбільший оператор і технологічний лідер на ринку телекомунікацій Києва. Працюючи на ринку телекомунікаційних послуг столиці України з 2001 року, він надає послуги доступу до Інтернету та цифрового телебачення IPTV.

Основні вимоги до претендента на вакансію:

• Досвід адміністрування Linux / FreeBSD систем.
  • Базові знання основ мережевих технологій.
  • Базові знання і досвід роботи сервісів Nginx, Apache, MySQL, PostgreSQL, MongoDB, Redis, DNS, Radius, SMTP, POP3, IMAP4.
  • Досвід налаштування Ethernet-комутаторів L2 і L3.
  • Навички програмування скриптів.
  • Англійська - достатня для читання документації.

На сайті https://kiev.hh.ua пропонується вакансія інженера технічної підтримки оператора зв’язку від компанії ЄВРОТЕЛ-ПЛЮС.

Компанія ЄВРОТЕЛ-ПЛЮС є постачальником телекомунікаційних послуг для операторського та корпоративного сегменту ринку. За короткий термін роботи компанія ЄВРОТЕЛ-ПЛЮС вже досягла широкого покриття волоконно-оптичним кабелем не лише по Києву, а і по всім регіонам України.

• Профільна освіта.
  • Грамотна мова.
  • Розуміння принципів роботи мереж.
  • Англійська на рівні письмового спілкування.

На сайті https://ua.jooble.org пропонується вакансія інженера телекомунікацій для підтримки та налагодження Головної станції від компанії «Мережа Ланет.

Мережа Ланет - один з найбільших в Україні провайдерів Інтернет та кабельного телебачення з десятирічною історією. Цей провайдер працює в 15 населених пунктах України та обслуговує понад сто тисяч абонентів.

• Вища технічна освіта.
  • Досвід роботи з системами кабельного телебачення.
  • Розуміння протоколів передачі аудіо/відео.
  • Знання DVB стандартів.
  • Вміння працювати з аналізаторами сигналу.
  • Базові знання IP мереж.

Безумовно, попит на фахівців, зайнятих в технічних областях, зростає з кожним роком. Саме тому, більшість студентів кафедри Мобільних і відеоінформаційних технологій, вже сьогодні освоюють професії даного напрямку.

Фотографії