А як щодо застосування ШІ у повсякденному житті?

14:10, 02-04-2021

Державний Університет Телекомунікацій запрошує вас долучитися до найпопулярнішого напрямку в сфері науки «Штучного інтелекту».

Штучний інтелект (ШІ) — це створена людиною система, здатна обробляти нову інформацію, пов’язувати її з наявним знанням, і, відповідно до отриманих даних, формувати своє власне уявлення про об’єкти пізнання. Завдяки цій системі багато речей, які раніше здавалися фантастикою, сьогодні стають реальністю.

У побуті основним прикладом є розробка та впровадження «розумних будинків». Перші версії таких будинків вже представлені на виставках сучасної техніки. Зараз розробники надають можливість віддаленого доступу до певних компонентів (наприклад дистанційне ввімкнення пристроїв, налаштування клімат-контролю, відеоспостереження в режимі онлайн), але у майбутньому передбачається, що система будинку буде аналізувати поведінку мешканців та налаштовувати роботу окремих компонентів відповідно до їхніх звичок.

Ми живемо у час неймовірно швидкого технологічного прогресу. Алгоритми ШІ вже сьогодні допомагають автоматизувати різні процеси — від елементарної відправки листів до бронювання авіаквитків.

Якщо саме ці напрямки тобі цікаві, ти бачиш своє майбутнє в ІТ-сфері та хочеш удосконалити та модернізувати світ, в якому ти живеш, почни вивчати Штучний інтелект разом із нами! Кафедра штучного інтелекту Державного університету телекомунікацій запрошує тебе на навчання!