Економіка – спеціальність усіх часів

08:06, 05-04-2021

Чому спеціальність «Економіка» багато років поспіль входить до топ-10 найбільш популярних спеціальностей? Чому така тенденція притаманна не тільки Україні, а й провідним країнам світу?  Це питання виникає часто, але складним воно здається лише не перший погляд, адже:

Е – енергійний, бо постигає за змінами в суспільному (соціальному, політичному, економічному) житті країни й всього світу;

К – креативний в обґрунтуванні напрямів розвитку свого підприємства та власної родини на шляху до добробуту;

О – обізнаний у формуванні доходів й витрат та, відповідно, у напрямах зростання прибутку;

Н – нордичний, бо цифри й гроші потребують спокою-))

О – ощадливий, бо орієнтований на збереження коштів підприємця, й обачливий, бо несе відпові-дальність за обґрунтовані ним професійні рішення;

М – магнетичний, адже вміє зацікавити собою;

І – інформований, бо збирає й аналізує великі обсяги інформації та даних і виділяє найголовніше!

С – системно мислячий і переконливий;

Т – талановитий, бо швидко опановує сучасні цифрові технології і вміє згуртувати біля себе людей!

Чи всі характеристики сучасного ЕКОНОМІСТА-професіонала названі? Звісно, НІ!

І саме ТИ можешь привнести в цю професію щось своє, особливе! Як? Долучайся до команди «студент+викладач» спеціальності «Економіка» і спробуй!

До зустрічі у Державному університеті телекомунікацій!