Мережа знань від компанії CISCO

09:08, 05-04-2021

Кафедра Комп’ютерної інженерії є базовою по співпраці зі світовим лідером в області обладнання комп’ютерних систем та мереж – компанією CISCO. На кафедрі активно функціонує Академія CISCO та проводяться сертифіковані курси в межах навчального процесу. Сертифікат міжнародного зразка надає нашому студенту можливість працевлаштуватись в будь якій компанії світу та отримувати високу заробітну плату.

Основні напрямки курсів CISCO в навчальному процесі

• Основи ІТ - IT Essentials
  • Cisco Certified Network Associate (CCNA): Introduction to Networks – введення в мережі
  • CCNA: Routing and Switching – маршрутизація та комутація
  • CCNA Bridging
  • CCNA Security
  • Основи операційних систем – Linux Essentials

Вже з першого курсу наші студенти в межах дисципліни «Апаратні та програмні засоби комп’ютерної інженерії» проходять курс IT Essentials від компанії CISCO, де отримують навички щодо основ ІТ, архітектури комп’ютерів, периферійного устаткування, їх функціонування та обслуговування. І вже по завершенню 1 курсу отримують сертифікат.

На старших курсах в межах дисциплін «Комп’ютерні мережі», «Комп’ютерні системи» студенти проходять курсову підготовку по мережному напрямку ССNA: це введення в мережні технології, комутація, маршрутизація та забезпечення захисту комп’ютерних мереж.

Дисципліна «Операційні системи», що вивчається на 3 курсі спрямована на вивчення курсів Cisco щодо операційних систем Linux.

Якщо ти прагнеш бути успішним, розвивайся та будь відкритим до знань!

Приєднуйся до нашої студентської спільноти!